> emo چیست ؟

اصطلاح "Emo" به عنوان ضد فرهنگ مورد استفاده قرار میگیرد ؛ emoمخفف کلمه "emotional" (احساساتى) است. Emo نه تنها یک نگرش تعریف شده ، بلکه یک مد است که از emocore (موسیقی emo ) آمده است. emocore ترکیب بین hardcore و punk است که در اواخر دهه 80 در واشنگتن دی سی بسیار محبوب بود. فرهنگ emo همچنان بین '90و'00 توسعه پیدا کرد و امروز به اوج محبوبیت خود رسید.

>Emo Kids

اصطلاحی برای نوجوانان است که موسیقی emocore گوش میدهند. جامعه فکر می کند که آنها افرادی ناتوان و شکست خورده اند ؛ آنها به اندازه کافی برای مخفی کردن عواطف خود قوی نیستند ، آنها حساس ، خجالتی ، خویشتن گرا و در بسیاری اوقات ساکت هستند. معمولا kid Emo ها دوست دارند احساسات خود را با نوشتن شعر در مورد مشکلات خود با افسردگی ، پریشانی ، و خشم بیان کنند ؛ چرا که همه دنیا هنگام درک آنها شکست خوردند. شعر Emo استفاده می کند ترکیبی از هر یک از : آهنگ بسیار عاطفی ، جریانی از آگاهی نوشتن ، یک چیز ساده (ABAB) که قافیه بندی ندارد ، بازگشت به جسم، به خصوص قلب ، استفاده زیاد از صفت تیره و یا افسرده ، و توجه بیش از حد به بی ثباتی زمان ، عشق یا هر دو . موضوعاتی مانند زندگی، رنج و درد عادی هستند. شما می توانید با بعضی از 'اشعار emo' در فروم ما ممانعت کنید! اگر چه زندگی در حال حاضر برای آنها بسیار سخت است ، emo kid ها به دلیل وضعیت شان ، باید برای یکسان کردن بیشتر قوانین جامعه رنج را تحمل کنند. اصطلاح emo 'خود امروزه به عنوان توهین استفاده می شود. خطاب به افردی که آنها بیش از حد احساساتی هستند. Emocore با بند های کوچک pop سال 1990 مقایسه شده است. درصد بزرگی از خرده فرهنگ emo فعلی توسط poserها شکل گرفته است.( poser به فردی گفته میشود که به دنبال مد روز هستند).

> چگونه emo به نظر برسیم

بسیاری از نوجوانان دوست دارند یه emo باشند و مد موی emo ، لباس پوشیدن emo و... رو داشته باشند. ما تصمیم گرفتیم برای کمک به شما یه راهنمای سریع بسازیم همچنین قرار است عکس های emo boys , emo girls برایتان قرار دهیم.

5 comments so far

Add Your Comment
 1. سلام مرسی که اومدی

 2. SALAM
  MAN TAZEGIYA BE JAMETON EZAFE SHODAM
  KHOSHHAL MISHAM DOSTAYE KHOFI BARAYE HAM BESHIM
  DUST DASHTIN ADDETUN KONAM KHABAR BEDIN HAMCHENIN KHOSHHAL MISHAM MANAM LINK SHAM
  .
  VA INKE GHALEBE WEBLOGETONO AZ KOJA GEREFTIN?
  http://emo-life.blogfa.com

 3. سلام وبللاگ خیلی خفنی داری اگه خواستی تا باهم تبادل لینک کنیم خوشحال میشک

 4. سلام وبللاگ خیلی خفنی داری اگه خواستی تا باهم تبادل لینک کنیم خوشحال میشک

 5. سلام وبللاگ خیلی خفنی داری اگه خواستی تا باهم تبادل لینک کنیم خوشحال میشک