در حال حاضر بیش از یه حقیقته. من میخوام اینو برای درک راحت تر شما ممکن کنم.
حالا، من همیشه برای تکامل هستم ، من معتقدم این سیر تکامل بعد از همه چیزهاست! حتی در بیان کلمات ؛ استفاده از لغت gay (همجنسگرایی) به معنی happy(خوشحال). حالا هر یک از این دو کلمه میتواند چه معنی بدهد " stupid"(احمق)، "lame"(لنگ) شاید استفاده صحیح آن" homosexual" (همجنس گرا) باشد.

بهر حال ،اصطلاح emo بسیار متفاوت است. اگر بنا به ادعای شما "emo" به معنی "احساساتی" بود در این صورت اون تمام کلمات هم معنیش رو در بر میگرفت، بسیار مبهم میشد و قدرت محدود کردن آن وجود نداشت. این مسئله بدین خاطره که فرض کنید که به اصطلاح (افرادی رو قبول داریم که اونو به کار میبرن) برای توصیف یک چیز خاص ، وقتی که واقعیت آن یه چیز کاملا مخالف است. Emo وقتی که به اشتباه به عنوان "emotional" استفاده شد ، زندگی هر شئ ، هر آهنگ ، هر کلمه ، هر نفس ، هر بیانیه ای رو شرح داد. چرا تو پرسیدی؟ چونکه مثل منع احساسات مرده است.
Emo به عنوان یک لفظ کوتاه ساخته شده است برای توصیف یک چیز خاص ، در این مورد "hardcore Emotive " انشعاب punk hardcore آروم ، اواسط دهه 80 است. این سبک هنوز زنده است ، اگر چه بسیار مبهم و بیش از حد ناشناخته است. آنها کسانی هستند که دوست دارند با صدای بلند فریاد بزنند، به آنها 'emo' گفته شده که معمولا به گروه های دیگه گوش نمیدن .
بسیاری از شما در حال انجام دادن و نشان دادن مقدار گسترده ای تنبلی و ساده لوحی هستید. چرا شما از اصطلاح emo به طور نادرست برای توصیف "حالت" ، "هسته مد" و جریان اصلی احساسی کردن راک استفاده میکنید؟ قبل از حرف زدن فکر کن ، خوندن مطالب کوتاه و نصفه رو متوقف کن، و جلوی خلق یه رسانه هرزه رو بگیر.

3 comments so far

Add Your Comment
 1. salam duste aziz

  mamnun as rahnamait

  man matn BEFOR I FORGET o neveshtam va taghriban hefzam

  jomleye aval blog be SLIPKNOT rabti nadare

  chon az nazare man Gods Insane hastan

  bazam mer30

 2. salam dos jona
  shitol mitolaiin ya na?
  khofin?
  man kolli dir sar zadam beheton sorry
  rasti in matlab kheyli ghashang bod
  http://www.elvlo.com/
  in ye froume emo haye iranie
  dar kol site bahalie bara emo kid ha
  mitonin maghalatono onja ham bezarin
  dosteton midalam
  babye

 3. salam


  man ye domain tk dige ham baratoon zadam

  wwww.emoplusrock.tk

  moafagh bashid
  novin